🇭🇺
U18-as csapatunk reggel lejátszotta első mérkőzését az Everton FC ellen.
A fiúk mindenkit megleptek, az Everton FC-t, az edzőket, az angol szervezőket és még talán saját magukat is, az első félidőben nyújtott játékukkal és teljesítményükkel, 3-0 vezetéssel fordultunk. A második félidőben a hazai csapat tudott jobban élni a lehetőségeivel és a végén szerencsével sikerült kiegyenlíteniük. Adódtak lehetőségeink a második félidőben is, de nem tudtunk velük élni, így 3-3 döntetlennel ért véget a találkozó.
Ha továbbra is ilyen teljesítménnyel és motiváltsággal tudnak a pályán együtt játszani a fiúk, akkor nagyon izgalmas meccsek várnak ránk a héten. A mérkőzés után Chris és Jimmy, majd az ellenfél edzője is elismerően beszélt a csapatról, nagyon elégedettek voltak a látottakkal.