🇭🇺
A Leeds United ellen játszotta a ProSoccerGlobal Hungary U18 válogatottja a második mérkőzését. Anglia egyik legjobb Akadémiája a Leeds Unitedé, rengeteg játékos került ki tőlük Premier League klubokba, például James Milner, Danny Rose, Fabian Delph, Aaron Lennon, Alan Smith, Paul Robinson, Jonathan Woodgate, Lewis Cook …
Ez a mérkőzés ígérkezett a legkeményebbnek a héten. Nagyon izgalmas és élvezetes mérkőzés volt kemény párharcokkal, az első félidőben 2-0 vezetett a hazai csapat, a játék képe kiegyenlített volt. A második félidőben nagyon motiváltan és jó hozzáállással mentünk vissza a pályára, aminek meg is lett az eredménye, sikerült vissza jönnünk gólok terén is, 3-2 módosítottuk az eredményt, jobban tudtunk dominálni, nagyon megnehezítettük a Leeds játékát a kemény letámadásokkal. A mérkőzés végéhez közeledve több veszélyes támadásunk is volt, sőt az utolsó percben ki is egyenlíthettünk volna, de a szerencse nem volt velünk, a kapufáról kifele pattant a labda és abból még a hazai csapat végig vitte kontra támadását, amiből gólt ért el. Így lezárta a meccset. 4-2 nyert a Leeds csapata, de amit a fiúk a pályán teljesítettek azzal mindenki nagyon elégedett volt, és ez fontosabb az eredménynél is, hiszen azt mindenki látta, hogy alakulhatott volna máshogy is.