🇭🇺 Szerdai napon az U10 ProSoccerGlobal Hungary Válogatottja lejátszotta első mérkőzését Wayne Rooney jelenlegi klubja, a Derby County Academy ellen. A hosszú utazás során a meccsünk előtt ellátogattunk a Derby County stadionjához is.
Fantasztikus élmény volt ilyen remek Akadémián pályára lépni, 4×20 percet játszottunk, a mérkőzés során végig elszántan és egyre bátrabban játszottunk a fizikálisan nagyon erős ellenfelünk ellen. A négy negyed alatt voltak jó periódusaink, ahol zavarba tudtuk hozni ellenfelünket, ennek eredményeként gólt is sikerült szereznünk, a végeredmény 13-1 lett a hazaiak javára.
A végeredmény ellenére mindenki nagyon elégedett volt a játékosokkal, mind az ellenfelünk edzői, mind Jimmy & Chris is! Itt nem az eredmény alapján ítélik meg, hogy valaki jó vagy sem, hanem a pályán nyújtott teljesítmény alapján.