🇭🇺 A ProSoccerGlobal Hungary U10 Válogatottja lejátszotta harmadik, egyben utolsó mérkőzést a Burnley FC Academy ellen.
Burnley FC Academy minden pénteken új kihívások elé állítják játékosaikat a hatékonyabb fejlődés érdekében. A mai alkalommal a futsalt próbálták ki, ezen kívül számos más sportágat szoktak kipróbálni kosárlabda, küzdő sportok, rugby …
3×20 percet játszottunk, a mieink nagyon ügyesen alkalmazkodtak a futsalhoz. Végig magabiztosan és az előre megbeszélt céloknak megfelelően játszottunk, a meccs végén 16-4 győzelemnek őrülhettünk, de ennél nagyobb elismerés volt, hogy a Burnley FC Academy edzője külön oda jött megdicsérni a fiúkat és azt mondta bármikor szívesen látják csapatunkat a jövőben is! Óriási elismerés ez! 💪🔝🔥